Produkte > POS > UQS-COB-8W-WW2K7-24V-50M
UQS-COB-8W-WW2K7-24V-50M
UQS-COB-8W-WW2K7-24V-50M POS
UQS-COB-8W-WW2K7-24V-50m.pdf
Hersteller: POS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white warm; LED/m: 320; 8mm; IP20; 180°; 8W/m; 24VDC
Number of pins: 2
IP rating: IP20
Mounting: SMD
Related items: UQS-COB-8W-CS; UQS-COB-8W-SS
LED colour: white warm
Thickness: 2.2mm
Width: 8mm
Cutting length: 50mm
Maximum current: 0.33A/m
Operating voltage: 24V DC
Maximum power per meter: 8W/m
LED per meter amount: 320
Luminosity: 680lm/m
Colour temperature: 2700K
Type of optoelectronic module: COB LED tape
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UQS-COB-8W-WW2K7-24V-50M POS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; white warm; LED/m: 320; 8mm; IP20; 180°; 8W/m; 24VDC, Number of pins: 2, IP rating: IP20, Mounting: SMD, Related items: UQS-COB-8W-CS; UQS-COB-8W-SS, LED colour: white warm, Thickness: 2.2mm, Width: 8mm, Cutting length: 50mm, Maximum current: 0.33A/m, Operating voltage: 24V DC, Maximum power per meter: 8W/m, Min. colour rendering index: 90, Viewing angle: 180°, LED per meter amount: 320, Luminosity: 680lm/m, Colour temperature: 2700K, Type of optoelectronic module: COB LED tape.