Produkte > BOCA BEARING COMPANY > #99MF106-ZZ-X10
#99MF106-ZZ-X10 Boca Bearing Company
Hersteller: Boca Bearing Company
Description: 6X10X3MM FLANGED BALL BEARING
Packaging: Bulk
Type: Ball Bearing
Width: 0.118" (3.00mm)
Outer Diameter: 0.394" (10.00mm)
Inner Diameter: 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details #99MF106-ZZ-X10 Boca Bearing Company
Description: 6X10X3MM FLANGED BALL BEARING, Packaging: Bulk, Type: Ball Bearing, Width: 0.118" (3.00mm), Outer Diameter: 0.394" (10.00mm), Inner Diameter: 0.236" (6.00mm), Part Status: Active.