Produkte > EATON ELECTRONICS > SDCH1V5020-220M-R
SDCH1V5020-220M-R
SDCH1V5020-220M-R Eaton Electronics
eaton-sdch1v50-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1033-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD SDCH1V5020, 22.0nH, 1.15A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 3643 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCH1V5020-220M-R Eaton Electronics
Description: IND 22 UH 1.15A SMT, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 322mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.15A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.05 A.
Weitere Produktangebote SDCH1V5020-220M-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0, 322Ohm 22.0nH 1.15A 2 PADS SMT (SDCH1V5020-220M-R) індуктор
Produktcode: 214606
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Drosseln > Induktivität 0603
Produkt ist nicht verfügbar
SDCH1V5020-220M-R SDCH1V5020-220M-R Hersteller : Eaton 0-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1033-en.pdf Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 22uH/11.44uH 20% 100KHz Ferrite 1.05A 0.322Ohm DCR 2020 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SDCH1V5020-220M-R SDCH1V5020-220M-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdch1v50-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1033-en.pdf Description: IND 22 UH 1.15A SMT
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 322mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.15A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.05 A