Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.25RD6061T6511-12
0.25RD6061T6511-12
0.25RD6061T6511-12 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1/4" ROD 6061 ALUMINUM 12"L
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 0.250" Dia x 12.000" L (6.35mm x 304.80mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.25RD6061T6511-12 Remington Industries
Description: 1/4" ROD 6061 ALUMINUM 12"L, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 0.250" Dia x 12.000" L (6.35mm x 304.80mm), Part Status: Active.