Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.25RD6061T6511-24
0.25RD6061T6511-24
0.25RD6061T6511-24 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1/4" ROD 6061 ALUMINUM 24"L
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 0.250" Dia x 24.000" L (6.35mm x 609.60mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.25RD6061T6511-24 Remington Industries
Description: 1/4" ROD 6061 ALUMINUM 24"L, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 0.250" Dia x 24.000" L (6.35mm x 609.60mm).