Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.25RD6061T6511-4
0.25RD6061T6511-4
0.25RD6061T6511-4 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1/4" ROD 6061 ALUMINUM 4"L
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 0.250" Dia x 4.000" L (6.35mm x 101.60mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.25RD6061T6511-4 Remington Industries
Description: 1/4" ROD 6061 ALUMINUM 4"L, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 0.250" Dia x 4.000" L (6.35mm x 101.60mm).