Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.25RD6061T6511-8
0.25RD6061T6511-8
0.25RD6061T6511-8 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1/4" ROD 6061 ALUMINUM 8"L
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 0.250" Dia x 8.000" L (6.35mm x 203.20mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.25RD6061T6511-8 Remington Industries
Description: 1/4" ROD 6061 ALUMINUM 8"L, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 0.250" Dia x 8.000" L (6.35mm x 203.20mm).