Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.25X0.50FLT304SS-24
0.25X0.50FLT304SS-24
0.25X0.50FLT304SS-24 Remington Industries
StainlessSteelBarandRodDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1/4X1/2 304 STNLSS STL FLT 24"L
Packaging: Bag
Type: Stainless Flat Bar
Specifications: 24.000" L x 0.500" W x 0.250" H (609.60mm x 12.70mm x 6.35mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.25X0.50FLT304SS-24 Remington Industries
Description: 1/4X1/2 304 STNLSS STL FLT 24"L, Packaging: Bag, Type: Stainless Flat Bar, Specifications: 24.000" L x 0.500" W x 0.250" H (609.60mm x 12.70mm x 6.35mm), Part Status: Active.