Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.25X1.0FLT304SS-4
0.25X1.0FLT304SS-4
0.25X1.0FLT304SS-4 Remington Industries
StainlessSteelBarandRodDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1/4X1 304 STNLSS STL FLT 4"L
Packaging: Bag
Type: Stainless Flat Bar
Specifications: 4.000" L x 1.000" W x 0.250" H (101.60mm x 25.40mm x 6.35mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.25X1.0FLT304SS-4 Remington Industries
Description: 1/4X1 304 STNLSS STL FLT 4"L, Packaging: Bag, Type: Stainless Flat Bar, Specifications: 4.000" L x 1.000" W x 0.250" H (101.60mm x 25.40mm x 6.35mm), Part Status: Active.