Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.25X2.0FLT304SS-48
0.25X2.0FLT304SS-48
0.25X2.0FLT304SS-48 Remington Industries
StainlessSteelBarandRodDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1/4X2 304 STNLSS STL FLT 48"L
Packaging: Bag
Type: Stainless Flat Bar
Specifications: 48.000" L x 2.000" W x 0.250" H (1219.20mm x 50.80mm x 6.35mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.25X2.0FLT304SS-48 Remington Industries
Description: 1/4X2 304 STNLSS STL FLT 48"L, Packaging: Bag, Type: Stainless Flat Bar, Specifications: 48.000" L x 2.000" W x 0.250" H (1219.20mm x 50.80mm x 6.35mm), Part Status: Active.