Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.3125RD6061T6511-4
0.3125RD6061T6511-4
0.3125RD6061T6511-4 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 0.3125RD6061T6511-4 5/16" DIAMET
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 0.312" Dia x 4.000" L (7.92mm x 101.60mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.3125RD6061T6511-4 Remington Industries
Description: 0.3125RD6061T6511-4 5/16" DIAMET, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 0.312" Dia x 4.000" L (7.92mm x 101.60mm).