Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.3125RD6061T6511-48
0.3125RD6061T6511-48
0.3125RD6061T6511-48 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 0.3125RD6061T6511-48 5/16" DIAME
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 0.312" Dia x 48.000" L (7.93mm x 1219.20mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.3125RD6061T6511-48 Remington Industries
Description: 0.3125RD6061T6511-48 5/16" DIAME, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 0.312" Dia x 48.000" L (7.93mm x 1219.20mm).