Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.375RD6061T6511-24
0.375RD6061T6511-24
0.375RD6061T6511-24 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 0.375RD6061T6511-24 3/8" DIAMETE
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 0.375" Dia x 24.000" L (9.53mm x 609.60mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.375RD6061T6511-24 Remington Industries
Description: 0.375RD6061T6511-24 3/8" DIAMETE, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 0.375" Dia x 24.000" L (9.53mm x 609.60mm).