Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.375RD6061T6511-6
0.375RD6061T6511-6
0.375RD6061T6511-6 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 0.375RD6061T6511-6 3/8" DIAMETER
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 0.375" Dia x 6.000" L (9.53mm x 152.40mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.375RD6061T6511-6 Remington Industries
Description: 0.375RD6061T6511-6 3/8" DIAMETER, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 0.375" Dia x 6.000" L (9.53mm x 152.40mm).