Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.50RD6061T6511-4
0.50RD6061T6511-4
0.50RD6061T6511-4 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 0.50RD6061T6511-4 1/2" DIAMETER,
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 0.500" Dia x 4.000" L (12.70mm x 101.60mm)
auf Bestellung 48 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.50RD6061T6511-4 Remington Industries
Description: 0.50RD6061T6511-4 1/2" DIAMETER,, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 0.500" Dia x 4.000" L (12.70mm x 101.60mm).