Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.50RD6061T6511-48
0.50RD6061T6511-48
0.50RD6061T6511-48 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 0.50RD6061T6511-48 1/2" DIAMETER
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 0.500" Dia x 48.000" L (12.70mm x 1219.20mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 50 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.50RD6061T6511-48 Remington Industries
Description: 0.50RD6061T6511-48 1/2" DIAMETER, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 0.500" Dia x 48.000" L (12.70mm x 1219.20mm), Part Status: Active.