Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.50SQR304SS-36
0.50SQR304SS-36
0.50SQR304SS-36 Remington Industries
StainlessSteelBarandRodDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1/2" X 1/2" STAINLESS STEEL SQUA
Packaging: Bag
Type: Stainless Square Bar
Specifications: 36.000" L x 0.500" W x 0.500" H (914.40mm x 12.70mm x 12.70mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.50SQR304SS-36 Remington Industries
Description: 1/2" X 1/2" STAINLESS STEEL SQUA, Packaging: Bag, Type: Stainless Square Bar, Specifications: 36.000" L x 0.500" W x 0.500" H (914.40mm x 12.70mm x 12.70mm).