Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.50X1.0FLT304SS-24
0.50X1.0FLT304SS-24
0.50X1.0FLT304SS-24 Remington Industries
StainlessSteelBarandRodDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1/2" X 1" STAINLESS STEEL FLAT B
Packaging: Bag
Type: Stainless Flat Bar
Specifications: 24.000" L x 1.000" W x 0.500" H (609.60mm x 25.40mm x 12.70mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.50X1.0FLT304SS-24 Remington Industries
Description: 1/2" X 1" STAINLESS STEEL FLAT B, Packaging: Bag, Type: Stainless Flat Bar, Specifications: 24.000" L x 1.000" W x 0.500" H (609.60mm x 25.40mm x 12.70mm).