Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.50X4.0FLT304SS-36
0.50X4.0FLT304SS-36
0.50X4.0FLT304SS-36 Remington Industries
StainlessSteelBarandRodDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 1/2" X 4" STAINLESS STEEL FLAT B
Packaging: Bag
Type: Stainless Flat Bar
Specifications: 36.000" L x 4.000" W x 0.500" H (914.40mm x 101.60mm x 12.70mm)
auf Bestellung 50 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.50X4.0FLT304SS-36 Remington Industries
Description: 1/2" X 4" STAINLESS STEEL FLAT B, Packaging: Bag, Type: Stainless Flat Bar, Specifications: 36.000" L x 4.000" W x 0.500" H (914.40mm x 101.60mm x 12.70mm).