Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.625RD6061T6511-10
0.625RD6061T6511-10
0.625RD6061T6511-10 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 0.625RD6061T6511-10 5/8" DIAMETE
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 0.625" Dia x 10.000" L (15.88mm x 254.00mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.625RD6061T6511-10 Remington Industries
Description: 0.625RD6061T6511-10 5/8" DIAMETE, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 0.625" Dia x 10.000" L (15.88mm x 254.00mm), Part Status: Active.