Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.625RD6061T6511-2
0.625RD6061T6511-2
0.625RD6061T6511-2 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 0.625RD6061T6511-2 5/8" DIAMETER
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 0.625" Dia x 2.000" L (15.88mm x 50.80mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.625RD6061T6511-2 Remington Industries
Description: 0.625RD6061T6511-2 5/8" DIAMETER, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 0.625" Dia x 2.000" L (15.88mm x 50.80mm), Part Status: Active.