Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.75RD304SS-6
0.75RD304SS-6
0.75RD304SS-6 Remington Industries
StainlessSteelBarandRodDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 3/4" DIAMETER, 304 STAINLESS STE
Packaging: Bag
Type: Stainless Round Rod
Specifications: 0.750" Dia x 6.000" L (19.05mm x 152.40mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.75RD304SS-6 Remington Industries
Description: 3/4" DIAMETER, 304 STAINLESS STE, Packaging: Bag, Type: Stainless Round Rod, Specifications: 0.750" Dia x 6.000" L (19.05mm x 152.40mm), Part Status: Active.