Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.75RD6061T6511-4
0.75RD6061T6511-4
0.75RD6061T6511-4 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 0.75RD6061T6511-4 3/4" DIAMETER,
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 0.750" Dia x 4.000" L (19.05mm x 101.60mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.75RD6061T6511-4 Remington Industries
Description: 0.75RD6061T6511-4 3/4" DIAMETER,, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 0.750" Dia x 4.000" L (19.05mm x 101.60mm), Part Status: Active.