Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.75RD6061T6511-8
0.75RD6061T6511-8
0.75RD6061T6511-8 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 0.75RD6061T6511-8 3/4" DIAMETER,
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 0.750" Dia x 8.000" L (19.05mm x 203.20mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.75RD6061T6511-8 Remington Industries
Description: 0.75RD6061T6511-8 3/4" DIAMETER,, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 0.750" Dia x 8.000" L (19.05mm x 203.20mm), Part Status: Active.