Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.75X2.5FLT6061T6511-48
0.75X2.5FLT6061T6511-48
0.75X2.5FLT6061T6511-48 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 0.75X2.5FLT6061T6511-48 3/4" X 2
Packaging: Bag
Type: Aluminum Flat Bar
Specifications: 48.000" L x 2.500" W x 0.750" H (1219.20mm x 63.50mm x 19.05mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.75X2.5FLT6061T6511-48 Remington Industries
Description: 0.75X2.5FLT6061T6511-48 3/4" X 2, Packaging: Bag, Type: Aluminum Flat Bar, Specifications: 48.000" L x 2.500" W x 0.750" H (1219.20mm x 63.50mm x 19.05mm), Part Status: Active.