Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 0.875RD6061T6511-6
0.875RD6061T6511-6
0.875RD6061T6511-6 Remington Industries
AluminumBar,Rod,andAngleDataSheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: 0.875RD6061T6511-6 7/8" DIAMETER
Packaging: Bag
Type: Aluminum Round Rod
Specifications: 0.875" Dia x 6.000" L (22.23mm x 152.40mm)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0.875RD6061T6511-6 Remington Industries
Description: 0.875RD6061T6511-6 7/8" DIAMETER, Packaging: Bag, Type: Aluminum Round Rod, Specifications: 0.875" Dia x 6.000" L (22.23mm x 152.40mm), Part Status: Active.