Produkte > LEDDYNAMICS INC. > 02008B-700
02008B-700 LEDdynamics Inc.
Hersteller: LEDdynamics Inc.
Description: POWERPUCK 700 LED DRIVER
Packaging: Bag
Features: SCP
Size / Dimension: 1.50" Dia x 0.50" H (38.1mm x 12.7mm)
Voltage - Output: 32V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 95%
Topology: Buck
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 5V
Power (Watts): 22 W
Number of Outputs: 1
Produktbewertung abgeben
Technische Details 02008B-700 LEDdynamics Inc.
Description: POWERPUCK 700 LED DRIVER, Packaging: Bag, Features: SCP, Size / Dimension: 1.50" Dia x 0.50" H (38.1mm x 12.7mm), Voltage - Output: 32V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 95%, Topology: Buck, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 5V, Power (Watts): 22 W, Number of Outputs: 1.