Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > 0201N330J500LE
0201N330J500LE
0201N330J500LE NextGen Components
3372_0201N330J500LE.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CAP,SMD,0201,NP0,33PF,5%,50V
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.015" (0.39mm)
Capacitance: 33 pF
auf Bestellung 1500000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 60000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0201N330J500LE NextGen Components
Description: CAP,SMD,0201,NP0,33PF,5%,50V, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.015" (0.39mm), Capacitance: 33 pF.