02510SS-12P-AL-00
02510SS-12P-AL-00 NMB Technologies Corporation
02510SS%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 13000 RPM
Air Flow: 2.7 CFM (0.076m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.5dB
Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 800 mW
auf Bestellung 453 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 02510SS-12P-AL-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 13000 RPM, Air Flow: 2.7 CFM (0.076m³/min), Width: 10.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.5dB, Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 800 mW.