03010SS-12M-AT-00 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 9500 RPM
Air Flow: 3.9 CFM (0.109m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB(A)
Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 840 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 03010SS-12M-AT-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 9500 RPM, Air Flow: 3.9 CFM (0.109m³/min), Width: 10.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB(A), Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 840 mW.
Weitere Produktangebote 03010SS-12M-AT-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
03010SS-12M-AT-00 03010SS-12M-AT-00 Hersteller : NMB 03010SS-12M-AT-00.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 30x30x10mm, 12VDC, 3.9CFM, Rib Mount, Sleeve, 3 Wire, Tach