03828DA-12P-AA-00 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 38mm L x 38mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 18000 RPM
Air Flow: 17.7 CFM (0.496m³/min)
Width: 28.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 52.0dB
Static Pressure: 1.770 in H2O (440.9 Pa)
Power (Watts): 4.44 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 03828DA-12P-AA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 38mm L x 38mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 18000 RPM, Air Flow: 17.7 CFM (0.496m³/min), Width: 28.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 52.0dB, Static Pressure: 1.770 in H2O (440.9 Pa), Power (Watts): 4.44 W.