04010SA-12L-ATD-0 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5500 RPM
Air Flow: 4.9 CFM (0.137m³/min)
Width: 10.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 21.5dB
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Power (Watts): 480 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04010SA-12L-ATD-0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5500 RPM, Air Flow: 4.9 CFM (0.137m³/min), Width: 10.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 21.5dB, Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa), Power (Watts): 480 mW.
Weitere Produktangebote 04010SA-12L-ATD-0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04010SA-12L-ATD-0 04010SA-12L-ATD-0 Hersteller : NMB 04010SA_data_sheet-3472758.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 40x40x10mm, 12VDC, 4.9CFM, Rib Mount, Sleeve, 3 Wire, Tach