04015SS-12M-AA-00
04015SS-12M-AA-00 NMB Technologies Corporation
04015SS-12M-AA-00.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 7300 RPM
Air Flow: 6.4 CFM (0.179m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.0dB
Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 600 mW
auf Bestellung 329 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04015SS-12M-AA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 7300 RPM, Air Flow: 6.4 CFM (0.179m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.0dB, Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 600 mW.
Weitere Produktangebote 04015SS-12M-AA-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04015SS-12M-AA-00 04015SS-12M-AA-00 Hersteller : NMB 04015SS-12M-AA-00.pdf DC Fans Tubeaxial Fan, 40x40x15mm, 12VDC, 6.4CFM, Rib Mount, Sleeve Bearing, Lead Wires