04020VA-24K-AA-00
04020VA-24K-AA-00 NMB Technologies Corporation
04020VA_data_sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
auf Bestellung 844 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04020VA-24K-AA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 04020VA-24K-AA-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04020VA-24K-AA-00 04020VA-24K-AA-00 Hersteller : NMB 04020VA data sheet.pdf DC Fans DC Axial Fan, 40x40x20mm, 24VDC, 5.8CFM, Rib Mount, Ball Bearing, Lead Wires
Produkt ist nicht verfügbar
04020VA-24K-AA-00 04020VA-24K-AA-00 Hersteller : NMB Technologies 04020VA_data_sheet-3237133.pdf DC Fans DC Axial Fan, 40x40x20mm, 24VDC, 5.8CFM, Rib Mount, Ball Bearing, Lead Wires