04028DA-12M-AAF-0
04028DA-12M-AAF-0 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
Width: 28.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
auf Bestellung 199 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04028DA-12M-AAF-0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, Width: 28.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.