04028DA-12M-AT-00
04028DA-12M-AT-00 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
Width: 28.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04028DA-12M-AT-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, Width: 28.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.