Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 0403AT62A0003001E
0403AT62A0003001E Johanson Technology Inc.
0403AT62A0003.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF ANT 403MHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 402MHz ~ 405MHz
Gain: 0dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 1
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Return Loss: -9.5dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 403MHz
Power - Max: 2 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0403AT62A0003001E Johanson Technology Inc.
Description: RF ANT 403MHZ CHIP SOLDER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 402MHz ~ 405MHz, Gain: 0dBi, Termination: Solder, Number of Bands: 1, Antenna Type: Chip, Height (Max): 0.047" (1.20mm), Return Loss: -9.5dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 403MHz, Power - Max: 2 W.