04520GA-12M-AA-00 NMB Technologies Corporation
04520GA%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 45X20MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 45mm L x 45mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7000 RPM
Air Flow: 4.9 CFM (0.137m³/min)
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Blower
Noise: 32.0dB
Static Pressure: 0.600 in H2O (149.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.8 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04520GA-12M-AA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 45X20MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 45mm L x 45mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7000 RPM, Air Flow: 4.9 CFM (0.137m³/min), Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Noise: 32.0dB, Static Pressure: 0.600 in H2O (149.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.8 W.
Weitere Produktangebote 04520GA-12M-AA-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04520GA-12M-AA-00 04520GA-12M-AA-00 Hersteller : NMB 04520GA%20data%20sheet.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 45x45x20mm, 12VDC, 4.9CFM, Ball Bearing, Lead Wires