04520GA-24L-AA-00 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 45X20MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 45mm L x 45mm H
Bearing Type: Ball
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Blower
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04520GA-24L-AA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 45X20MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 45mm L x 45mm H, Bearing Type: Ball, Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 04520GA-24L-AA-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04520GA-24L-AA-00 04520GA-24L-AA-00 Hersteller : NMB Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 45x45x20mm, 24VDC, 4.2CFM, Ball Bearing, Lead Wires