Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 0490AT62A0040001E
0490AT62A0040001E Johanson Technology Inc.
0490AT62A0040.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF ANT 490MHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 470MHz ~ 510MHz
Gain: -3dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 1
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Return Loss: -4.4dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 490MHz
Power - Max: 2 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0490AT62A0040001E Johanson Technology Inc.
Description: RF ANT 490MHZ CHIP SOLDER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 470MHz ~ 510MHz, Gain: -3dBi, Termination: Solder, Number of Bands: 1, Antenna Type: Chip, Height (Max): 0.047" (1.20mm), Return Loss: -4.4dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 490MHz, Power - Max: 2 W.