05015SS-12L-WL-D0 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 4050 RPM
Air Flow: 8.8 CFM (0.246m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 22.0dB
Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Power (Watts): 600 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 05015SS-12L-WL-D0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 4050 RPM, Air Flow: 8.8 CFM (0.246m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 22.0dB, Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa), Power (Watts): 600 mW.
Weitere Produktangebote 05015SS-12L-WL-D0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
05015SS-12L-WL-D0 05015SS-12L-WL-D0 Hersteller : NMB 05015SS data sheet.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 50x50x15mm, 12VDC, 8.8CFM, Sleeve, Locked Rotor Sensor