05015SS-12N-WA-D0
05015SS-12N-WA-D0 NMB Technologies Corporation
05015SS%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 5050 RPM
Air Flow: 10.9 CFM (0.305m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 27.5dB
Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Power (Watts): 840 mW
auf Bestellung 157 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 05015SS-12N-WA-D0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 5050 RPM, Air Flow: 10.9 CFM (0.305m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 27.5dB, Static Pressure: 0.120 in H2O (29.9 Pa), Power (Watts): 840 mW.
Weitere Produktangebote 05015SS-12N-WA-D0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
05015SS-12N-WA-D0 05015SS-12N-WA-D0 Hersteller : NMB 05015SS%20data%20sheet.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 50x50x15mm, 12VDC, 14.8CFM, Flange Mount, Sleeve, Lead Wires