05015SS-24L-WA-D0 NMB Technologies Corporation
05015SS%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: DC AXIAL FAN
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 4050 RPM
Air Flow: 8.8 CFM (0.246m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 22.0dB
Static Pressure: 0.080 in H2O (20.0 Pa)
Power (Watts): 0.84 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 05015SS-24L-WA-D0 NMB Technologies Corporation
Description: DC AXIAL FAN, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 4050 RPM, Air Flow: 8.8 CFM (0.246m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 22.0dB, Static Pressure: 0.080 in H2O (20.0 Pa), Power (Watts): 0.84 W.
Weitere Produktangebote 05015SS-24L-WA-D0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
05015SS-24L-WA-D0 05015SS-24L-WA-D0 Hersteller : NMB 05015SS%20data%20sheet.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 50x50x15mm, 24VDC, 8.8CFM, Flange Mount, Sleeve, Lead Wires