Produkte > KNOWLES NOVACAP > 0504B103J101P
0504B103J101P Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 10000PF 100V 0504 EPOXY
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: Epoxy Mountable
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0504 (1210 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.044" (1.12mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 3998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0504B103J101P Knowles Novacap
Description: CAP CER 10000PF 100V 0504 EPOXY, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: Epoxy Mountable, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0504 (1210 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.044" (1.12mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.