Produkte > KNOWLES NOVACAP > 0504X102J101P
0504X102J101P Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 1000PF 100V BX 0504
Tolerance: ±5%
Features: Epoxy Mountable
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0504 (1210 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.044" (1.12mm)
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0504X102J101P Knowles Novacap
Description: CAP CER 1000PF 100V BX 0504, Tolerance: ±5%, Features: Epoxy Mountable, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0504 (1210 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.044" (1.12mm), Capacitance: 1000 pF.