Produkte > KNOWLES NOVACAP > 0504X332K500PX050T
0504X332K500PX050T
0504X332K500PX050T Knowles Novacap
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAPACITOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0504 (1210 Metric)
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.044" (1.12mm)
Capacitance: 3300 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0504X332K500PX050T Knowles Novacap
Description: CAPACITOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0504 (1210 Metric), Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.044" (1.12mm), Capacitance: 3300 pF.