05115GS-12M-AT-D0 NMB Technologies Corporation
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 51X15MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 51mm L x 51mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 4300 RPM
Air Flow: 3.2 CFM (0.090m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Blower
Noise: 31.5dB
Static Pressure: 0.440 in H2O (109.6 Pa)
Power (Watts): 840 mW
Produktbewertung abgeben
Technische Details 05115GS-12M-AT-D0 NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 51X15MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 51mm L x 51mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 4300 RPM, Air Flow: 3.2 CFM (0.090m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Blower, Noise: 31.5dB, Static Pressure: 0.440 in H2O (109.6 Pa), Power (Watts): 840 mW.
Weitere Produktangebote 05115GS-12M-AT-D0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
05115GS-12M-ATD-0 05115GS-12M-ATD-0 Hersteller : NMB Technologies Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 51x51x15mm, 12VDC, 2.8CFM, Ball Bearing, Lead Wires, Tachometer