Produkte > ASTRODYNE TDI > 056.10020.00-B
056.10020.00-B
056.10020.00-B Astrodyne TDI
056-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: FEED-THROUGH FILTER
Packaging: Box
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.063" Dia x 1.929" L (27.00mm x 49.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Thread Size: M8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Part Status: Active
Current: 100 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 056.10020.00-B Astrodyne TDI
Description: FEED-THROUGH FILTER, Packaging: Box, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.063" Dia x 1.929" L (27.00mm x 49.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Thread Size: M8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Part Status: Active, Current: 100 A.