Produkte > ASTRODYNE TDI > 056.20040.00-B
056.20040.00-B
056.20040.00-B Astrodyne TDI
Packaging: Box
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.772" Dia x 6.142" L (45.00mm x 156.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Thread Size: M10
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Part Status: Active
Current: 200 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details 056.20040.00-B Astrodyne TDI
Description: FEED-THROUGH FILTER, Packaging: Box, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.772" Dia x 6.142" L (45.00mm x 156.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Thread Size: M10, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Part Status: Active, Current: 200 A.