Produkte > ASTRODYNE TDI > 056.30050.00-B
056.30050.00-B
056.30050.00-B Astrodyne TDI
Packaging: Box
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 2.362" Dia x 7.323" L (60.00mm x 186.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Thread Size: M12
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Part Status: Active
Current: 300 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details 056.30050.00-B Astrodyne TDI
Description: FEED-THROUGH FILTER, Packaging: Box, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 2.362" Dia x 7.323" L (60.00mm x 186.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Thread Size: M12, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Part Status: Active, Current: 300 A.